Подача евакуатора в будь-яку точку України

Наш автопарк

Як замовити евакуатор

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Карта покриття

Наші послуги

Послуги Евакуатора

Сучасні дороги все частіше, інтенсивніше наповнюються новим транспортом. З розряду розкоші автомобілі поступово переходять в необхідність – засіб пересування. І так як ситуації бувають різні, без технічної допомоги буває не обійтися. Чому послуги евакуатора в Україні від нашої компанії мають такий високий показник якості, і що ми можемо запропонувати нашим споживачам?

Як працює система евакуації автотранспорту в Україні?

Евакуатор представляє собою спеціалізоване пристосування, функціонал якого спрямований на вантажопідйомність техніки різних габаритів. Застосовується він в разі ДТП або локального пошкодження, при якому немає можливості доставити автомобіль на стоянку своїми силами.

З огляду на дорожню розв’язку в Україні, навіть близьке розташування станцій технічного обслуговування автотранспорту не дають можливість обійтися без евакуатора. У цьому випадку існує два види перевезення:

  • відвантаження;
  • буксирування.

Для таких цілей застосовуються поширені зараз види спецтехніки з такими пристроями:

  • автомобільна платформа (ламана, зсувний, нерухома);
  • підйомний кран (лебідка гідравлічного, механічного, електричного типу);
  • кран-маніпулятор.

Так як система вимагає певних навичок і знань, подібним типом дорожньої допомоги займаються спеціально навчені люди. Від їх професіоналізму залежить те, наскільки швидко і якісно автомобіль буде доставлений в потрібну точку міста.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час