24/7 — 365 цілодобово

Евакуатор в Хоролі

Подача евакуатора в будь-який район Хорола

Вже в дорозі

Приїдемза 25 хвилин!

Наш автопарк

Як замовити евакуатор в Хоролі

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Наші послуги

Віддаєте перевагу хорошому сервісу за розумними цінами? Наші сильні сторони поза конкуренцією!

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Бездоганнt технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Завжди біля Вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Евакуатор Хорол

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Місто Хорол знаходиться у Полтавській області та є адміністративним центром Хорольського району. Через нього регулярно здійснюються вантажні перевезення або люди просто подорожують на своїх автомобілях.

Інколи на дорогах міста трапляються дорожньо-транспортні пригоди, і люди не можуть продовжувати рух на автомобілі без ремонту або заміни якихось деталей. Авто потрібно перевезти до сервісу, але не зрозуміло, як саме це потрібно зробити. Саме тут потрібно замовити евакуатор у Хоролі. З його допомогою всі ваші проблеми буде вирішено за лічені години.

Існує декілька варіантів для замовлення евакуаторів у Хоролі. Всі вони відрізняються за якістю послуг, цінами та часом, який витрачається на перевезення.

Як замовити евакуатор в Хоролі?

Почати слід саме з нашої компанії, адже саме в нас ви зможете без проблем замовити евакуатор будь-якої вантажопідйомності в будь-який час (переважна більшість компаній працює вночі, тому в разі потреби обов’язково телефонуйте). Також не слід думати, що ви не зможете отримати евакуатор через велику кількість замовлень (у великих компаній не має проблем з логістикою, тому ви завжди зможете вчасно отримати авто. Бригада оперативно прибуває на місце, закріплює ваше авто і без затримок транспортує його у призначене місце.

Після завершення транспортування ми маєте здійснити оплату послуги. Це можна зробити готівкою або карткою, як вам буде зручніше (інколи дрібні компанії не надають клієнтам можливості оплатити замовлення карткою). Найпопулярніший спосіб нарахування вартості за послугу – призначення вартості за один кілометр. Тому коли будете ознайомлюватися з цінами на послуги евакуаторів у різних вагових категоріях, не дивуйтеся такому формату.

Інші варіанти замовлення евакуатора в Хоролі

Звісно, не у всіх є можливість користуватися послугами великих компаній. Тому можна замовити евакуатор у Хоролі в інший спосіб – знайти оголошення про послуги евакуатора на рекламному сайті. Люди, які надають послуги з транспортування різних речей не роблять високих тарифів, тому ви гарантовано зможете зекономити на цьому. Але у вас не буде ніяких гарантій того, що все буде зроблено швидко і що рівень послуг буде відповідати рівню авторитетної компанії.

Робіть свій вибір правильно, адже це ваше авто, і вам не варто заощаджувати на ньому.

Карта покриття

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час