24/7 — 365 цілодобово

Евакуатор в Рівному

Подача евакуатора в будь-який район Рівного

Вже в дорозі

Приїдемза 25 хвилин!

Наш автопарк

Як замовити евакуатор в Рівному

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Наші послуги

Віддаєте перевагу хорошому сервісу за розумними цінами? Наші сильні сторони поза конкуренцією!

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Бездоганнt технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Завжди біля Вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Евакуатор Рівне

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

У Рівному досить часто трапляються дорожньо-транспортні пригоди, аварії або інші екстрені ситуації. Автомобілі не можуть продовжувати рух, тому водії опиняються у досить складних ситуаціях. Їм потрібно якнайшвидше дістатися до місця призначення, уникаючи проблем в дорозі. Але як зробити це, якщо вони не можуть скористатися своїм власним авто? У такому випадку потрібно скористатися послугами евакуатора.

Є досить багато компаній, де можна замовити евакуатор у Рівному в тому числі і наша. Ми зможемо надати вам повний спектр послуг, допоможуть правильно оформити замовлення та проконсультують по проблемним питанням.

Але не у всіх водіїв є можливість заплатити високу ціну за послуги евакуатора. Для цього вам достатньо зайти на сайт оголошень у Рівному. Дрібні компанії та приватні особи часто розміщують там оголошення для людей, які бажають замовити дешеві послуги евакуаторів у Рівному. На таких сайтах ви зможете передивитися безліч пропозицій з різними типами оплати (погодинна оплата та оплата за певну послугу в залежності від пройденої дистанції). Вам варто розуміти, як саме ви будете використовувати евакуатор, і вже тоді обрати вид і спосіб оплати (готівкою чи карткою).

Часто трапляються випадки, коли люди телефонують до компанії, яка розмістила оголошення, і виявляється, що у цієї компанії є проблеми з логістикою (відсутність транспорту в цей момент, відсутність сертифікату про техогляд на кожній одиниці транспорту). Обирайте ретельно. Це ваш автомобіль, і він буде потрібен вам у майбутньому. Тому не ризикуйте. Якщо є така можливість, спробуйте дізнатися більше про компанію перед тим, як туди телефонувати. Можливо, варто просто оминути її та пошукати щось інше.

Для тих осіб, які готові витрачати кошти на якісні послуги евакуаторів у Рівному, є можливість скористатися послугами нашої компанії. Ми вже досить довго займаються своєю справою та маємо певний досвід у цій галузі. У нас ви знайдете:

  • Якісний сервіс. Вас будуть обслуговувати дуже оперативно. Працівники доставлять вас і ваш транспорт до місця призначення згідно з правилами техніки безпеки.
  • Лояльні ціни. Не зважаючи на статус компаній, ціни у них досить пристойні. Вам не доведеться витрачати половину зарплатні для того, щоб замовити евакуатор у Рівному.
  • Приємні враження. Після того, як ви один раз використаєте послуги евакуаторів у подібних компаній, вам більше не захочеться навіть думати про те, щоб шукати якісь альтернативи.

Як бачите, є досить багато можливостей для того, щоб замовити евакуатор у Рівному. Обирайте найкраще для себе.

Карта покриття

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час