24/7 — 365 цілодобово

Евакуатор в Коломиї

Подача евакуатора в будь-який район Коломиї

Вже в дорозі

Приїдемза 25 хвилин!

Наш автопарк

Як замовити евакуатор в Коломиї

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Наші послуги

Віддаєте перевагу хорошому сервісу за розумними цінами? Наші сильні сторони поза конкуренцією!

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Бездоганнt технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Завжди біля Вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Евакуатор Коломия

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

У місті Коломия всі бажаючі можуть скористатися послугами евакуатора. Для цього існує багато варіантів у різних цінових категоріях. Кожен автомобіліст обирає той варіант, який підходить йому у цей конкретний момент.

Для того, щоб замовити евакуатор у Коломиї, потрібно скористатися послугами нашої компанії, яка надає послуги спецтехніки, зокрема евакуаторів. Завдяки великому автопарку ми можемо обслуговувати багато клієнтів одночасно. Вам не варто турбуватися про те, що для вас не вистачить евакуатора. На нашому сайті, знаходиться вся важлива інформація про графік роботи (переважно всі фірми працюють цілодобово), кількість транспортних засобів (у більшості випадків не менше двадцяти одиниць техніки кожного типу), ціни на послуги (у кожних компаній свої власні розцінки) та додаткова інформація про компанію.

Ви телефонуєте за вказаним номером, вказуєте оператору своє місцезнаходження, а також точно називаєте марку та модель вашого авто. Співробітники компанії закріплять ваше авто на платформі згідно техніки безпеки. Після цього ваш автомобіль буде швидко та без затримок доставлено на місце призначення. Клієнти, які замовляли евакуатор у Коломиї у великих компаній, завжди були задоволені роботою працівників та високою якістю послуг.

Якщо ви робите замовлення заздалегідь, ви гарантовано отримаєте знижку. Однак загалом ціни на послуги евакуаторів у великих компаній досить високі.

Інші вазіанти замовлення евакуатора у Коломиї

Існує ще один варіант для замовлення евакуатора у Коломиї. Це – оголошення з рекламних сайтів. Приватні особи, що надають послуги евакуаторів, розміщують свої оголошення на безкоштовних сайтах. Користуючись їхніми послугами, ви гарантовано отримаєте низьку ціну. Але при цьому не варто розраховувати на високу якість послуг. Також можливі затримки при транспортуванні. Ще такі особи, як правило, не володіють великим автопарком, тому ви можете не одразу отримати позитивну відповідь на питання використання евакуатора. Щоб уникнути цього, потрібно узгоджувати замовлення заздалегідь.

Загалом є дуже багато місць, де ви можете замовити евакуатор в Коломиї. Щоб краще орієнтуватися при виборі компанії, звертайте увагу на відгуки клієнтів, які вже встигнули замовити евакуатор. Наша компанія регулярно отримує позитивні відгуки, це означає, що якість послуг знаходиться на вищому рівні, і вам варто нею скористуватися.

Карта покриття

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час