24/7 — 365 цілодобово

Евакуатор в Христинівці

Подача евакуатора в будь-який район Христинівки

Вже в дорозі

Приїдемза 25 хвилин!

Наш автопарк

Як замовити евакуатор в Христинівці

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Наші послуги

Віддаєте перевагу хорошому сервісу за розумними цінами? Наші сильні сторони поза конкуренцією!

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Бездоганнt технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Завжди біля Вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Евакуатор в Христинівці

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

На сьогоднішній день без послуг евакуатора не може обійтися жодне місто в країні. Якщо у людини є автомобіль, то завжди залишається ризик, що в певній ситуації зламаного транспорту може знадобитися евакуатор, адже ніколи не можна передбачити, що може статися з машиною на дорозі. І для того, щоб не відчувати себе в безпеці, рекомендується тримати при собі контакти такої служби. Евакуатор в місті Христинівка – це високий рівень професіоналізму в наданні послуг за доступні ціни.

Як замовити евакуатор в Христинівці?

Якщо людина зіткнувся з неприємностями на дорозі, при яких його машина опинилася пошкодженої або не заводиться, то не варто впадати у відчай. Автолюбителю потрібно тільки взяти свій телефон або зателефонувати на номер нашої компанії, який можна виявити в самому верху головної сторінки сайту. Далі потрібно зробити наступне:

  1. повідомити точні координати місцезнаходження транспортного засобу;
  2. вказати модель транспортного засобу, щоб в залежності від габаритів
    підбирати евакуатор відповідного розміру;
  3. сказати співробітникові, по яким контактними даними найпростіше з вами зв’язатися.

Менеджер на лінії обов’язково повідомить приблизний час очікування евакуатора. В цей період людина може зателефонувати зі своїми близькими, прослухати музику або зайнятися іншими приємними для нього речами. Спеціальний транспорт прибуде в вказане місце зустрічі в найкоротші терміни.

Переваги нашої компанії

Основна наша спеціалізація – це надання допомоги в місті Христинівка. але, цей населений пункт знаходиться поруч з Вінницької та Київської областями, що варто враховувати кожного клієнта. Достатня кількість транспорту гарантовано забезпечить своєчасну допомогу. Це означає, що клієнтові не доведеться очікувати в черзі, адже після здійснення дзвінка машина відразу ж відправиться на виклик.

Не існує переплат або «послуг прописаних дрібним почерком». Кожна людина отримує конкретну інформацію щодо суми наданих послуг, що приємно здивує своєю доступністю. Фундамент, на якому стоїть успіх компанії, полягає в уважному ставленні до кожного транспортного засобу. Це означає, що вантаж буде доставлений в майстерню в цілості й схоронності без подряпин.

Вибираючи евакуатор в Христинівці від нашої компанії, Ви обов’язково будете спокійні за своє майно, адже довіряєте його професіоналам з величезним досвідом. Керують евакуаторами спеціально навчені люди з відповідними знаннями та освітою, які завжди ретельно виконують свою роботу.

Карта покриття

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час