24/7 — 365 цілодобово

Евакуатор на Котовського

Подача евакуатора в будь-який район Котовську

Вже в дорозі

Приїдемза 25 хвилин!

Наш автопарк

Як замовити евакуатор в районі Котовського

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Наші послуги

Віддаєте перевагу хорошому сервісу за розумними цінами? Наші сильні сторони поза конкуренцією!

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Бездоганнt технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Завжди біля Вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Евакуатор на Котовського

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Зараз рух на дорогах досягає максимальної інтенсивності – все постійно кудись поспішають, долаючи десятки і сотні кілометрів на своїх автомобілях. І навіть не дивлячись на численні дорожні знаки та попередження на дорогах раз по раз трапляються дорожньо-транспортні пригоди.

Зрозуміло, що в таких ситуаціях людям потрібно якомога швидше викликати евакуатор і доставити машину в сервіс. Але до кого варто звертатися? Адже зараз на ринку дуже багато компаній, що пропонують свої послуги евакуаторів на Котовського. Щоб не витрачати час на пошуки відповідного кандидата, пропонуємо вам скористатися послугами нашої компанії, яка вже багато років надає клієнтам послуги евакуатора в Одесі на Котовського.

Чому необхідно замовляти послуги евакуатора на Котовського?

Якщо з вашим автомобілем щось сталося, і ви не можете їхати, потрібно відразу ж звернутися за допомогою. Наші фахівці вже сім років працюють в цій сфері, тому вони швидко впораються з завданням.

З нами вам не доведеться чекати прибуття транспорту занадто довго – ми прибудемо на місце за лічені хвилини. У нашому автопарку є кілька видів евакуаторів – з краном маніпулятором, з висувною платформою або з лебідкою. Як тільки ви повідомите про свою проблему, ми відразу ж підберемо для вас потрібний евакуатор, який швидко доставить ваш автомобіль в пункт призначення.

Терміново потрібен евакуатор в Одесі(Котовського)? Телефонуйте прямо зараз!

Щоб замовити послугу евакуатора в Одесі на Котовського, вам потрібно лише зв’язатися з нашим оператором по одному із зазначених телефонів. Обов’язково вкажіть своє місце розташування, щоб оператор міг направити до вас бригаду робітників. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги евакуаторів на Котовсьокго за найкращими цінами в місті, тому вам дійсно необхідно звернутися до нас.

Карта покриття

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час