24/7 — 365 цілодобово

Евакуатор в Городку

Подача евакуатора в будь-який район Городка

Вже в дорозі

Приїдемза 25 хвилин!

Наш автопарк

Як замовити евакуатор в в Городку

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Наші послуги

Віддаєте перевагу хорошому сервісу за розумними цінами? Наші сильні сторони поза конкуренцією!

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Бездоганнt технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Завжди біля Вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Евакуатор Городок

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Городок – невеличке місто у Львівській області, що знаходиться недалеко від кордону з Польщею. Через нього регулярно проходять сотні транспортних засобів з різним пунктом призначення. Під час поїздок та перевезень дуже часто трапляються аварії, дорожньо-транспортні пригоди або інші проблемні ситуації, які унеможливлюють рух автомобіля без попереднього ремонту або заміни деяких його частин. Для виходу з таких ситуацій переважно використовують евакуатори. З їх допомогою можна швидко та без затримок перевезти авто у потрібне місце.

Як замовити евакуатор в Городку?

Для того, щоб замовити евакуатор у місті Городок, рекомендується користуватися послугами великих компаній, які діють по всій Україні. Такі компанії надають своїм клієнтам тільки найкращі послуги за лояльними цінами.

Звісно, якщо ви шукаєте якомога більш дешевий варіант, вам варто шукати пропозиції на сайтах для безкоштовний оголошень. Приватні особи, що надають послуги евакуаторів у Городку, розміщують там свої оголошення. Працюючи з ними, ви гарантовано отримаєте низьку ціну, але не факт, що якість послуг буде на високому рівні.

Повертаючись до великих компаній можна наголосити на тому, що вони завжди працюють оперативно та без затримок. Якщо ви знаходитеся на трасі за містом або у самому місті, і ваше авто не може продовжувати рух, вам варто скористатися послугами однієї з таких компаній. Зателефонуйте оператору, назвіть своє місцерозташування, а також точно назвіть марку та модель авто (оператор зможе обрати правильний за вантажопідйомністю евакуатор). Після прибуття бригади ваше авто швидко та без затримок доставлять у призначене вами місце.

Якщо ви замовляєте евакуатор у місті Городок заздалегідь (наприклад для перевезення спецтехніки чи будівельний матеріалів), вам майже гарантовано надається знижка на обрану послугу. Якщо у вас виникають питання стосовно замовлення, ви можете скористатися безкоштовною консультацією від оператора – він відповість на всі питання та допоможе уникнути труднощів при транспортуванні.

Також великі компанії надають послуги перевезення автомобілів та матеріалів закордон. Але варто зважити, що ціна буде суттєво відрізнятися від тієї, яку вам запропонують при перевезенні в межах України.

Карта покриття

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час