<

Евакуатор в Берегово

Подача евакуатора в будь-який район Берегова цілодобово

Приїдемо за 25 хвилин

Зателефонуйте за вказаними номерами
Вкажіть своє місцезнаходження
Ваш евакуатор в дорозі

Ціни на евакуатор в Берегово

Мотоцикли від 400 грн
Замовити
Легкові автомобілі від 500 грн
Замовити
Джипи від 700 грн
Замовити
Мікроавтобуси від 800 грн
Замовити

Наші переваги

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Бездоганне технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Завжди біля вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Про нас

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг евакуатора і наданні всебічної допомоги водіям на дорозі. Якщо вам терміново необхідний евакуатор в Берегово, зателефонуйте в нашу службу для отримання екстреної допомоги. Ми уважно і оперативно приймемо вашу заявку, в найкоротші терміни направимо необхідну техніку, а також професійно і акуратно виконаємо транспортування проблемного авто. Серед наших переваг знаходиться величезний накопичений досвід, високопрофесійні водії і автомайстри, великий парк спеціальної техніки та високий рівень сервісу.

При непередбачених ситуаціях на дорозі у водія не буває часу для роздумів і підбору евакуаційної служби. Тому ми рекомендуємо записати наш номер телефону, щоб отримати найбільш комфортну екстрену допомогу при технічних проблемах в дорозі або дорожніх пригодах. Якщо вам знадобиться евакуатор в Берегово, ми підставимо плече допомоги і зведемо до мінімуму ваші турботи і прискоримо розв’язання нагальних проблем. Ми розуміємо, що ДТП або поломка автомобіля тягне за собою неминучі фінансові витрати, тому пропонуємо свої послуги евакуатора максимально недорого.

Почему мы?

Також ми працюємо в Закарпатській області

Відгуки

Іван user avatar

Дуже виручили, евакуатор приїхав через 30 хвилин. Сама адекватна ціна з усіх до кого дзвонили. Також порадував дуже адекватний диспетчер! Якщо потрапили в біду - сміливо звертайтеся!

Ігор user avatar

Чудове обслуговування, оператор сказав що евакуатор приїде через півгодини - водій приїхав через 15 хвилин. Завантаження зайняло декілька хвилини. Все чітко, оперативно і професійно.

Вадим user avatar

Дякую за перевезення мого автомобіля. Дуже порадувала адекватна ціна! Професіальний підхід до роботи, Рекомендую

Богдан user avatar

Спасибі компанії за оперативність перевезення! Швидко було надано евакуатор. Тариф дуже порадував - дешевше ніж у інших фірм.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Сучасний насичений міський трафік несе потенційну небезпеку для учасників руху. Навіть професійні водії з великим досвідом схильні до ризику потрапляння в ДТП різного характеру. До того ж будь-який автомобіль незалежно від технічного стану може підвести в самий невідповідний момент. В таких обставинах обов’язково потрібна екстрена технічна підтримка. Ми завжди готові швидко прийти на допомогу і максимально знизити негативні наслідки від аварійних ситуацій. Якщо Ви замовте у нас евакуатор в Берегово, ціна буде найнижчою в місті.

Види послуг евакуатора в Берегово

У разі аварії або серйозної поломки автомобіль часто не в змозі продовжити самостійний рух. При цьому виникає необхідність транспортувати його з дороги на стоянку або станцію технічного обслуговування. Для цього використовується спеціальна техніка, яка дбайливо відбуксує, перевезе і вивантажить машину в потрібному місці. У нашому парку спецавтомобілів є платформні евакуатори різної вантажопідйомності, крани, маніпулятори та інше необхідне обладнання.

Якщо вам потрібен евакуатор в Берегово, зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами, і ви отримаєте наступні послуги:

 • обстеження автомобіля і надання технічної допомоги;
 • приготування пошкодженої машини до евакуації;
 • буксирування в зазначену точку призначення;
 • погрузка на платформу машини в будь-якому стані;
 • перевезення легкових і габаритних вантажних автомобілів;
 • підвезення палива і допомогу в запуску акумулятора;
 • розблокування дверей;
 • заміна коліс.

У нашій компанії працюють тільки професійні технічні фахівці і досвідчені вмілі водії. Тому ви можете бути повністю спокійні за збереження вашого авто і оперативність транспортувальних операцій.

Як замовити евакуатор в Берегово?

Якщо у вас трапилася непередбачена ситуація на дорозі, негайно звертайтеся в нашу компанію. Ввічливі та уважні оператори негайно дадуть відповідь на дзвінок, приймуть замовлення і відправлять техніку до Вас на допомогу. У розмові з диспетчером слід бути готовим повідомити наступну інформацію:

 • точна адреса або місце, в якому ви перебуваєте в даний момент;
 • марка авто або масово-габаритні характеристики;
 • стан автомобіля, наявність істотних пошкоджень і їх характер;
 • передбачуване місце призначення транспортування;
 • робота рульового управління;
 • додаткові контактні дані.

Якщо Ви замовили у нас евакуатор в Берегово, фахівці швидко і професійно виконають перевезення вашого авто. Ми працюємо цілодобово без перерв, вихідних і святкових днів. Якщо ви перебуваєте за межею міста, то це не становитиме проблеми – ми виїдемо в будь-яку зазначену точку. Вартість евакуатора в Берегово буде залежати від маси автомобіля і ступеня пошкоджень, відстані маршруту перевезення і додаткових послуг. Можете бути впевнені, що ми запропонуємо найбільш вигідну вартість в порівнянні з конкуруючими компаніями. Ми завжди прагнемо по максимуму догодити клієнту і найбільш швидко і комфортно вирішити його проблеми.