24/7 — 365 цілодобово

Евакуатор в Одесі

Подача евакуатора в будь-який район Одеси

Вже в дорозі

Приїдемза 25 хвилин!

Наш автопарк

Як замовити евакуатор в Одесі

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Наші послуги

Віддаєте перевагу хорошому сервісу за розумними цінами? Наші сильні сторони поза конкуренцією!

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Бездоганнt технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Завжди біля Вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Перевезення авто з Одеси

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...

З кожним роком кількість транспортних засобів на дорогах України зростає, і це нерідко призводить до аварій, поломок і інших несприятливих ситуацій, в яких опиняються автомобілісти. І дуже часто єдиним виходом з такої ситуації є автоперевезення з використанням евакуатора. У великих містах, таких як Київ, Львів, Харків, Одеса та інші такі ситуації, коли потрібно перевезти авто, виникають особливо часто. Але де сьогодні можна знайти компанію, яка могла б гарантувати швидке і якісне перевезення авто з Одеси в будь-яке місто України? Якщо вас цікавить це питання, вам дійсно необхідно скористатися послугами нашої компанії.

Чому варто замовити попутний евакуатор з Одеси у нас?

Починаючи з 2011 року наша компанія працює з клієнтами на найвищому рівні. Ми потрапляли в різні ситуації, тому чітко розуміємо, що і коли потрібно робити. Вам потрібно перевезти авто з Одеси в інше місто України? Ви потрапили в ДТП, і вам терміново потрібно доставити машину в сервіс? У вас трапилася поломка, і ви не можете продовжувати рух? Наші фахівці допоможуть вам, що б не трапилося. Не турбуйтеся – у нас працюють тільки найкращі! Працюємо тільки з сучасною технікою Автопарк компанії налічує більше ста двадцяти автомобілів, які готові в будь-який момент виїхати на виклик і зробити автоперевезення по Україні. У нас є:

  • Евакуатор з краном-маніпулятором
  • Евакуатор з лебідкою
  • Евакуатор із механізмом платформою

Вся техніка проходить регулярну перевірку, щоб під час виклику бути в ідеальному стані. Ми не можемо ризикувати вами і вашими автомобілями!

Перевезення авто з Одеси в будь-яку точку України!

Наша головна перевага над конкурентами – доступ в усі точки України. Ви можете скористатися нашими послугами і замовити перевезення автомобілів з Одеси до Львова, Києва, Харкова, Луцьку, Черкас, Запоріжжя, Сум, Дніпра, Житомира, Хмельницького, Тернополя, Вінниці та до інших міст. Ми доступні в кожній області, тому якщо у вас виникнуть проблеми, ви можете дзвонити нам в будь-який момент – ми працюємо цілодобово.

Для того, щоб скористатися послугами автовоза по всій Україні від нашої компанії, вам необхідно зв’язатися з оператором. Ви повинні точно вказати своє місце розташування, марку і модель авто (так оператор зможе підібрати техніку для транспортування). Після цього вам залишається лише зробити оплату і чекати прибуття евакуатора. Не хвилюйтеся – ми доберемося до вас за лічені хвилини!

Карта покриття

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час