24/7 — 365 цілодобово

Евакуатор в Тернополі

Подача евакуатора в будь-який район Тернополя

Вже в дорозі

Приїдемза 25 хвилин!

Наш автопарк

Як замовити евакуатор в Тернополі

Зателефонуйте
за вказаними
номерами
Вкажіть
своє
місцезнаходження
Евакуатор в дорозі

Наші послуги

Віддаєте перевагу хорошому сервісу за розумними цінами? Наші сильні сторони поза конкуренцією!

Евакуюємо авто більше 10 років

Працюємо з 2007 року, гарантуємо якісний сервіс 24 години на добу і без вихідних. Успішно виконуємо будь-які завдання по евакуації і транспортуванні автомобіля.

Комфортний супровід

При необхідності ви можете супроводжувати свій автомобіль в кабіні евакуатора. Там чисто, не накурено, працює кондиціонер.

Зручний для вас варіант оплати

Оплата проводиться готівкою або ж іншими методами, які потрібно узгоджувати з водієм.

Бездоганнt технічне оснащення

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такой спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

Якісний сервіс

Ми постійно робимо контрольні виклики наших евакуаторів для перевірки рівня послуг, що надаються. Тому з упевненістю можемо сказати, що у нас уважний, ввічливий і відповідальний персонал.

Завжди біля Вас

Постійно в наявності і повній готовності до роботи кілька вільних евакуаторів.

Сучасна спецтехніка, якій можна довіряти Ваше авто

Евакуатор Тернопіль

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Дуже багато людей цікавляться, де можна замовити послугу евакуатора у Тернополі. Іноді трапляються непередбачені обставини (потрібно терміново перевозити спецтехніку для початку робіт, треба евакуювати автомобіль з місця ДТП або щось інше), але ніхто не знає, як вирішити проблему. Потрібно все робити швидко, щоб не ускладнювати процес і витратити якомога менше часу на вирішення всіх проблем.

Де можна замовити евакуатор в Тернополі?

Треба почати з найпростішого – найдешевших послуг евакуаторів у Тернополі. Відвідуючи будь-який рекламний сайт, ви зможете знайти подібні оголошення. Не важливо, в якому місті України ви знаходитеся – варіанти завжди будуть. В оголошенні ви знайдете номер, за яким можна буде зв’язатися с власником евакуатора у Тернополі та узгодити деталі замовлення. Ви гарантовано отримаєте низьку ціну на послугу (вона точно буде дешевше, ніж у великих компаніях), але якість послуг може бути дуже низькою. Як правило, до таких людей звертаються в той момент, коли нічого іншого вже не залишилося і потрібно швидко щось вирішувати.

Послуги евакуатора в Тернополі у нашій компанії

Вам не обов’язково зупинятися на попередньому варіанті – ви можете скористатися послугами нашої фірми, що надає послуги з використання спецтехніки, зокрема евакуаторів. На нашому сайтах ви зможете знайти детальну інформацію про компанію, кількість техніки, досвід роботи працівників та розцінки на послуги евакуаторів. Якщо ви вирішили користуватися нашими послугами, вам треба зателефонувати оператору, вказати своє місцезнаходження, а також точно назвати марку та модель вашого авто (оператор повинен правильно підібрати евакуатор за розміром та вагою). Працівники закріплять ваше авто на платформі евакуатора та прослідкують за тим, щоб його доставили на місце призначення без пошкоджень та зайвих затримок. Ми працюємо цілодобово, тому вам не варто турбуватися стосовно транспортування вашого автомобілю.

Якщо вас цікавить перевезення спецтехніки або якихось матеріалів, ви також можете замовити евакуатор в Тернополі. Все, що потрібно буде перевезти, буде перевезено. Але слід зауважити, що ціна на послугу буде змінюватися в залежності від кількості та розмірів товару.

Ви завжди зможете знайти оптимальний для вас варіант з замовленням евакуатора в Тернополі. Варто лише переглянути всі можливі варіанти та обрати серед них найкращий. Не заощаджуйте на послугах, адже від вартості дуже часто залежить якість послуг.

Карта покриття

Бажаєте замовити евакуатор?

Дзвоніть нам в любий час