<

Бобкат у Львові

Останнім часом дуже популярною стала компактна техніка, яку вже не помітиш за версту на дорозі. Нікому вже не потрібні величезні навантажувачі для будівельних робіт. Наша компанія йде в ногу з часом, і тому ми пропонуємо оренду навантажувача Бобкат Львів за доступними цінами а також оренду різноманітної спецтехніки.

Що таке міні-навантажувач Bobcat (Бобкат)?

Бобкат (або Бобкет) – це міні-навантажувач, який при своєму невеликому розмірі може піднімати і переносити вантажі досить великих розмірів (до 1 тонни). Такі погружчики виглядають, як кабіна з фронтальним ковшем. Замість ковша або ж на додаток також використовуються різні навісне обладнання. Їх розмір зазвичай не перевищує розміри звичайної маршрутки. Бобкати бувають декількох моделей, однак їх функції залишаються при цьому незмінними:

 • Погружчики використовуються для комплексної забудови міст;
 • Дуже добре підходять для будівництва приватних будинків;
 • Виконують ландшафтні роботи різної складності;
 • Оперативно справляються з прибиранням та озелененням невеликих ділянок;
 • Ідеально показують себе на обмежених територіях.

Нескладно здогадатися, що міні навантажувач Бобкет у Львові буде більш маневреним на вузьких вуличках або невеликих майданчиках. Він заощадить час, виконавши роботу якісніше і швидше, звичайного великогабаритного навантажувача.

Що може міні-навантажувач Бобкет?

аренда бобкат луцькЯкщо ви раптом вирішили, що міні навантажувач Бобкат, може тільки переносити матеріали з місця на місце, то ви помиляєтеся. На цьому, список його можливостей не закінчується. Bobcat також може:

 • Копати (ефективніше і швидше, ніж 10 робочих);
 • Збирати (матеріали та інші речі);
 • Занурювати (будь-яку вагу і розмір);
 • Бурити (будь-який грунт).

Ви можете рити траншеї, прибирати або озеленювати територію і навіть будувати дороги за допомогою спецтехніки, яку ми вам надамо. Таким чином, за допомогою одного невеликого навантажувача, Ви спрощуєте роботу десяткам людей і скорочуєте час виконання до мінімуму.

Послуги міні-навантажувача Бобкат у Львові

аренда спецтехники луцкМи забезпечуємо вас не тільки самим погружчиком, але і даємо в оренду масу іншої спецтехніки для будівництва таких як:

 • Повна підготовка підйомника до роботи;
 • Повністю заправлений бак;
 • Покрокове керівництво по користуванню і технічним особливостям Бобкат.

Наша компанія надає тільки перевірені і надійні вантажопідйомники від відомих виробників. Саме це і є гарантом виконаної в термін роботи.

Як замовити послуги Бобкат у Львові в нашій компанії?

Зв’яжіться з нашими фахівцями по одному з номерів на сайті і вам нададуть якісну консультацію щодо вибору потрібного саме у Вашому випадку міні навантажувача Bobcat. Ви можете бути впевнені на 100%, що саме обрана нами спецтехніка принесе максимально практичний результат в найкоротші терміни.

Бажано замовляти техніку за пару днів, щоб ми були впевнені, що відповідна вам модель буде на той момент не зайнята. Будьте впевнені, що, вибираючи оренду Бобкат у Львові від нашої компанії, ви отримуєте кращий сервіс і спецтехніку за доступними цінами. З нами Ваша робота буде виконана мінімум в 2 рази швидше!